Szeroka oferta podręczników

Szeroka oferta podręczników

Tania Książka – Nowa Era to wydawnictwo, które ma szeroką ofertę podręczników, zeszytów ćwiczeń oraz dodatkowych materiałów edukacyjnych. Jeżeli jakaś szkoła chciałaby znaleźć dobre materiały do nauki dla swoich podopiecznych, to koniecznie powinna spojrzeć na ofertę tego wydawnictwa, które już od tak dawna obecne jest na rynku. Przedszkole, nauczanie początkowe, klasy od 4 do 8, a na samym końcu szkoła średnia – wszystkie klasy otrzymają coś odpowiedniego dla siebie. Zawsze można skontaktować się z przedstawicielami, którzy bardzo chętnie przedstawią indywidualną ofertę dla poszczególnych placówek edukacyjnych.

“MATeMAtyka 1”

Wojciech Babiański, Lech Chańko, Karolina Wej zapraszają do nauki matematyki. Już od pierwszej klasy szkoły średniej należy trzeba poświęcić odpowiednią uwagę matematyce, ponieważ jest to przedmiot, który będzie poruszany na egzaminie maturalnym. Im więcej młodzi ludzie nauczą się od 1 klasy szkoły średniej, tym lepiej. Uda się to na pewno dzięki tej książce, która jest naprawdę doskonale przygotowana, dzięki czemu nawet słabsi uczniowie są w stanie pojąć poszczególne zadania. W środku znaleźć można zestawy zadań przed obowiązkową maturą z matematyki i przed maturą z matematyki, które pozwalają na utrwalenie odpowiedniej wiedzy. Książka jest bardzo pozytywnie oceniana przez uczniów oraz przez nauczycieli, którzy użytkują ich podczas codziennych lekcji ze swoimi podopiecznymi. Do tego podręcznika jest również osobny zeszyt ćwiczeń.

“Żyję i działam bezpiecznie”

O tym, że bezpieczeństwo jest bardzo ważne w naszym życiu, wiedzą wszyscy. Trzeba przyznać, że w dawnych czasach chyba nie kładło się tak dużego nacisku na opanowanie umiejętności ratowniczych, jak teraz. Coś było omawiane, ale czy w takim stopniu? Jarosław Słoma stworzył podręcznik, który pozwala na opanowanie podstawowych umiejętności (chociaż przydałyby się również ćwiczenia praktyczne na lekcji) ratowniczych, kiedy dojdzie do sytuacji kryzysowych. Nigdy nie jesteśmy pewni tego co się wydarzy, ale warto być odpowiednio przygotowanym “na wszelki wypadek”. Oprócz tego, w książce poruszone są takie zagadnienia jak system obrony państwa i ochrona ludności. Jak to wygląda w naszym kraju? A jak w innych państwach? Jest to bardzo ciekawa tematyka, która może zainteresować młodych uczniów w pierwszej klasie szkoły średniej. Z tego oto podręcznika mogą uczyć się licea ogólnokształcące i technika. Opanowanie potrzebnej wiedzy nie będzie takie trudne dla uczniów.